Školenie – SEO pre WordPress

Náročnosť
Mierne pokročilý, stredne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
3 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Karol Woltemar
Cena školenia
od 480 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Školenie na mieru SEO pre WordPress

Chcete so svojím WordPress webom preraziť aj bez väčších znalostí programovania? Školenie SEO pre WordPress vám pomôže optimalizovať váš web pre vyhľadávače a postúpiť v online svete. Školenie na mieru SEO pre WordPress je určené pre freelancerov, správcov a majiteľov webových stránok, marketingových pracovníkov, budúcich marketérov aj pre začínajúcich SEO konzultantov, ktorí by si radi osvojili teoretické a praktické znalosti o optimalizácii WordPress webu pre vyhľadávače. Počas 3-hodinového workshopu získate komplexný prehľad o vašej WordPress stránke s praktickými radami.

Poradíme vám, ako si správne vybrať hosting, šablónu aj ako upraviť meta titulky a meta popisy. Povieme si o správnom prelinkovaní a presmerovaní webu i to, ako pracovať s najznámejšími SEO pluginmi. Naučíte sa analyzovať web vďaka Google Analytics a poradíme vám, ako na efektívnu propagáciu vašej značky. Po školení nasleduje diskusia. Počas nej vám pomôžeme vyriešiť problémy, s ktorými sa v praxi stretávate. Lektorom bude skúsený SEO konzultant Karol Woltemar s dlhoročnými skúsenosťami so SEO pre webové stránky a e-shopy. Workshop má obmedzenú kapacitu 6 osôb.

Čítať viac
Školenie na mieru SEO pre WordPress
Školenie na mieru SEO pre WordPress
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Školenie na mieru SEO pre WordPress
  • Úvod do problematiky SEO
  • Úvod do používania WordPress
  • Zabehnuté postupy pri tvorbe a úpravách WordPress modulov
  • Pokročilá administrácia WordPress
  • Optimalizácia a úprava HTML kódu a obsahu
  • Optimalizácia obrázkov pre vyhľadávače
  • Užitočné nástroje, techniky a praktické rady
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a cieľom, ktoré chcete v rámci témy SEO pre WordPress dosiahnuť.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov alebo otázok, s ktorými sa stretávate pri správe WordPress stránky a jej optimalizácii pre vyhľadávače.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako optimalizovať váš web pre vyhľadávače a dostať sa tak na vyššie priečky v organickom vyhľadávaní.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má mnohoročné skúsenosti v oblasti SEO, tvorby web stránok i e-shopov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 480 € bez DPH za 3-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 – 12:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 – 18:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom na váš WordPress web. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva a školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe web stránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zaujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 – 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás