Školenie – Google Analytics a Google Search Console – základy

Náročnosť
Začiatočník, mierne pokročilý
Vhodnosť
Firmy, jednotlivci, skupiny
Termín školenia
Individuálny po dohode
Dĺžka školenia
4 h
Forma školenia
Prezenčná
Obsah školenia
Na mieru podľa vašich potrieb
Miesto konania
Leškova 8/podľa dohody
Školiteľ
Karol Woltemar
Cena školenia
od 400 €
bez DPH

POPIS ŠKOLENIA

Čo sa na školení dozviete?

Školenie Google Analytics a Google Search Console

Naučte sa naplno využívať bezplatné nástroje Google Analytics a Google Search Console. Viete, akú návštevnosť má váš web či e-shop, prečo návštevníci opustili vašu stránku a prečo nenakúpili? Chcete zistiť, aké pozície máte vo vyhľadávači Google na konkrétne kľúčové slová? Na praktickom školení na mieru vám pomôžeme zorientovať sa v dátach a získať všetky benefity najúčinnejších nástrojov marketingovej analýzy. Školenie Základy Google Analytics a Google Search Console je vhodné pre majiteľov webových stránok, marketérov, manažérov, webmastrov aj správcov PPC reklám, ktorí s Google Analytics a Google Search Console začínajú alebo s nimi majú základné skúsenosti a chcú sa naučiť, ako ich využívať efektívnejšie.

Dozviete sa všetko od základov inštalácie cez nastavenia až po interpretáciu dát a prehľadov. Získajte hodnotné informácie o predaji, vyhľadávaní i zdrojoch návštev. Zlepšite vďaka nim váš e-shop alebo stránku a dosiahnite svoje obchodné a marketingové ciele. Všetko budeme sledovať na reálnych dátach skutočného e-shopu. Lektorom workshopu je skúsený SEO konzultant a e-commerce špecialista Karol Woltemar. Školenie je plné praktických ukážok, ktoré vám pomôžu pochopiť prácu s dátami a analytickými nástrojmi. Po workshope nasleduje diskusia. Počas nej vám pomôžeme vyriešiť problémy, s ktorými sa stretávate vo svojej praxi. Školenie je na mieru prispôsobené vašej úrovni znalostí a témam, ktorým sa chcete venovať.

Čítať viac
Školenie Google Analytics a Google Search Console
Základy Google Analytics a Google Search Console školenie
Mám záujem o školenie

Témy, ktorým sa môžeme venovať

Základy Google Analytics a Google Search Console školenie
 • Čo je Google Analytics a ako sa v ňom orientovať
 • Prečo pracovať s Google Analytics
 • Ako implementovať Google Analytics na vašu webovú stránku
 • Čo znamenajú jednotlivé metriky a ako s nimi pracovať
 • Ako nájsť užitočné reporty v Google Analytics
 • Ako získať podstatné dáta a informácie o stave vašej webovej stránky
 • Ako správne pracovať s reportami tak, aby ste sa v nich nestratili
 • Ako prakticky používať segmentáciu, filtre, vlastné reporty
 • Ako sa správajú používatelia na vašej webovej stránke
 • Ako nájsť na webe slabšie miesta, pri ktorých sa používatelia strácajú
 • Ako sledovať interné vyhľadávanie či rôzne udalosti
 • Ďalšie dôležité nastavenia, ktoré by ste mali poznať
 • Čo je Google Search Console a na čo slúži
 • Aké problémy môže Google Search Console odhaliť
 • Funkcie nástroja Google Search Console a ako ich správne využívať
 • Ako nastaviť Google Search Console a ako ho prepojiť s Google Analytics
 • Aké údaje o webe je potrebné sledovať
 • Reporting a analýza zozbieraných údajov
Čítať viac

Prečo si vybrať školenie v Madviso?

Individuálny prístup
Školenie bude prispôsobené vašim potrebám, úrovni vedomostí a informáciám, ktoré sa chcete dozvedieť o Google Analytics a Google Search Console.
Riešenie špecifických problémov
Školenie je zamerané na riešenie konkrétnych problémov, s ktorými sa stretávate pri práci s Google Analytics a Google Search Console.
Praktické informácie
Získate praktické znalosti, ako využívať jednotlivé funkcie a sledovať štatistiky Google Analytics a Google Search Console pre váš projekt.
Interaktivita a zapojenie
Namiesto statických prezentácií bude školenie zahŕňať interaktívne časti, workshopové cvičenia, diskusiu a odpovede na vaše otázky.
Flexibilita
Na termíne a čase školenia sa dohodneme individuálne (možné sú aj víkendové termíny). Školenie je možné realizovať v našich priestoroch v centre Bratislavy alebo prídeme k vám.
Dlhoročné skúsenosti
Lektor školenia má mnohoročné skúsenosti v oblasti online marketingu pre rôznych klientov a školeniam sa venuje dlhodobo.

Vzdelávajte sa s nami

Mám záujem o školenie

Najčastejšie kladené otázky

Cena školenia sa odvíja od viacerých faktorov a začína od 400 € bez DPH za 4-hodinové školenie s prípravou na mieru. V prípade špecifických požiadaviek, vyššieho počtu účastníkov alebo nutnosti cestovať do vašej firmy mimo Bratislavu vám pripravíme cenovú ponuku na mieru.

Termín školenia si dohodneme individuálne podľa vašich časových možností. Školenie je možné realizovať aj počas víkendu. Vybrať si môžete ranné školenie v čase od 9:00 – 13:00 alebo poobedné školenie v čase od 15:00 – 19:00, prípadne v iných časoch.

Kapacita školenia v našich priestoroch je max. 1 – 3 účastníci, a to je tiež ideálny počet účastníkov. V prípade, že máte záujem o zaškolenie firemného oddelenia alebo väčšieho počtu účastníkov nás kontaktujte a pripravíme vám cenovú ponuku na mieru.

Na školenie si doneste notebook s prístupom do Google Analytics a Google Search Console a uistite sa, že máte všetky potrebné heslá a prístupy. Ak tieto platformy zatiaľ nemáte založené, založíme ich spoločne na školení. Nezabudnite si tiež zvedavé otázky a chuť učiť sa nové veci.

Parkovanie je možné pred budovou alebo v blízkosti v rámci spoplatnenej siete PAAS.

O lektorovi

Karol Woltemar

Konzultant & CEO

Som konzultant v oblasti marketingu, e-commerce a pre web, kde okrem poradenstva a školení riešim aktívne aj zlepšovanie procesu, audity, analýzy, budgeting a riadenie projektov. V oblasti mám už viac ako 20 rokov skúseností. Od roku 2002 sa venujem profesionálne IT, školeniam, online, tvorbe web stránok, SEO a marketingu od roku 2007. Založil som marketingovú agentúru Madviso, e-shop platformu Midasto a e-shop a predajňu so zameraním na cyklo a outdoor Trenujeme. Rád spolupracujem na zaujímavých projektoch a rozvíjam ich. Prešiel som svet na bicykli v rokoch 2013 – 2016 v rámci projektu World Bike Travel.

RECENZIE ŠKOLENÍ

Hodnotenia účastníkov

Matej Bies

Seminár bol super, pomohol mi naštartovať môj rozbiehajúci sa biznis. (Workshop – Sociálne siete pre e-commerce)

Alica Zajacová

Ďakujem za efektívny kurz FCB-marketingové kampane. Získala som viac než dosť informácií, na ktoré sme vedeli interaktívne reagovať a diskutovať, nakoľko školenie prebiehalo v malej skupinke. Odporúčam školenia Madviso.

Martin Jasenovec

Školenie na tému „Základy SEO“ bolo pre mňa prínosné, pretože som zistil, čo všetko ovplyvňuje vyhľadávanie, na čo netreba zabudnúť, keď spúšťam nový web a pod. Plus sme si ukázali na našich weboch, ako by sa dali niektoré funkcionality zlepšiť.

Dobrava Míčka

Výborné kurzy. Bola som a veľa mi to dalo. Najlepšie, čo som doteraz našla.

Yarka Svalekova

Vzácne informácie, super školiteľ, dobré tipy, malá interaktívna skupina. Teším sa na ďalšie školenia a odporúčam všetkým marketérom.

Lucia Veselová

Navštívila som školenie, ktoré sa volalo efektívny marketing e-shopov. Bolo doslova nabúchané informáciami, páčilo sa mi, že sa neriešili omáčky, ale išlo sa priamo k veci a zároveň sme mali priestor pýtať sa kopu otázok aj ohľadom našich vlastných e-shopov. Dozvedela som sa veľa nových informácií.

Juraj Šupák

Páčil sa mi individuálny prístup k jednotlivým účastníkom. (Workshop – SEO základy)

ŠKOLENIA NA MIERU PRE FIRMY

Naše školenia využili

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Podobné školenia

Kontakt

Zaujali vás naše služby?

Máte otázky, záujem o úvodnú konzultáciu či cenovú ponuku? Radi vás privítame u nás v kancelárii na Leškove 8, alebo si dohodneme stretnutie online.

Prvá konzultácia je zadarmo.

Kontaktujte nás