Vaši zákazníci už určite hľadajú vaše produkty. Vďaka marketingu pre vyhľadávače (Search Engine Marketing) vás nájdu oveľa jednoduchšie. Zobrazíte sa im ako organický výsledok vyhľadávania určitých kľúčových slov alebo ako platená reklama. Ponúkame vám naše SEO služby, kampane AdWords, retargeting a obsahový marketing.

Naším cieľom je dostať vás na čo najvyššiu pozíciu vo výsledkoch vyhľadávania relevantných kľúčových slov. Byť na vrchu je dôležité, pretože väčšina ľudí sa na druhú stránku výsledkov ani neprekliká. SEO je dlhodobá stratégia, ktorá je nevyhnutná pre úspešné online podnikanie.

Ako to funguje

1

Vyplňte dotazník s vašimi požiadavkami

V prvom roku potrebujeme zistiť, aké sú vaše potreby a požiadavky. Prosíme vás o vyplnenie krátkeho dotazníka, z ktorého sa dozvieme viac o vašej spoločnosti a výzvach, s ktorými vám môžeme pomôcť.
2

Stretneme sa osobne alebo si zavoláme

Prvotná konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť a rovnako vy sa zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahneme vami určené ciele.
3

Pripravíme ponuku a prekonzultujeme ju s vami

Na určenie krátkodobých a dlhodobých cieľov potrebujeme zadefinovať kľúčové ukazovatele výkonnosti (používame skratku KPI z angl. key performance indicators). Následne pripravíme koncept strategických aktivít.
4

Po spoločnej dohode nastavíme strategické aktivity, určíme ciele a KPI

Úspešnosť stratégie vyhodnocujeme v pravidelných intervaloch. Takto dokážeme zabezpečiť efektivitu, rast vašej spoločnosti a vysokú návratnosť investícií. Preferujeme dlhodobé strategické spolupráce, ktoré sa na základe našich skúsenosti ukázali ako najefektívnejšie.
5

Začneme vykonávať dohodnuté aktivity a rozbehneme spoluprácu

Preniesť stratégiu do reality je základom úspechu každej spoločnosti. Náš tím sa skladá zo špecialistov s viac než 10-ročnými skúsenosťami v online marketingu.

Získajte konzultáciu zadarmo

Spolu sa pozrieme na váš obsahový marketing. Kontaktujte nás.

Ponúkame:

MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Obsahový marketing

Obsahový marketing zaujme a zabaví vašich návštevníkov.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

PPC management

Zobrazujte reklamu správnemu publiku, plaťte len za kliknutia na vašu stránku.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Optimalizácia pre vyhľadávače

Získajte návštevnosť zdarma vďaka vyhľadávačom
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

SEO služby

Za naše SEO služby hovoria výsledky.
VIAC