Online Marketing

Okrem čiastkových služieb poskytujeme aj komplexné zastrešenie viacerých online marketingových kanálov. Čím komplexnejšie služby môžeme dodávať, tým je ich výsledok efektívnejší.

Prečo Madviso?

Sme tu na to, aby sme vám pomohli rozbehnúť efektívny online marketing pre váš biznis. Pomôžeme vám dosiahnuť lepšie výsledky v oblasti e-commerce a podnikania. Navrhneme a pripravíme komplexnú marketingovú stratégiu, ktorá bude šitá na mieru vašej podnikateľskej činnosti. Rovnako sa však môžeme sústrediť len na jednotlivé časti vášho online marketingu. Pomôžeme vám rozbehnúť strategický marketing, ktorý prinesie vyššiu návratnosť investícií až do výšky 1000 %. Záleží nám na vašom úspechu a na vašich ziskoch.

<h2>Prečo Madviso?</h2>
Online Marketing

V tomto sme dobrí


Content Marketing

Obsahový marketing zaujme a zabaví vašich návštevníkov.

E-commerce Marketing

Podnikáte online? Radi vám pomôžeme s efektívnym marketingom internetového obchodu.

Social Media Marketing

Podporte imidž vašej značky, budujte si vzťah so zákazníkmi a získavajte cenné impresie, ktoré vám zabezpečia predaj.

Marketing pre vyhľadávače

Získajte vyššiu návštevnosť z výsledkov vyhľadávania a buďte vždy krok pred konkurenciou.

Marketingová stratégia

Dobrá marketingová stratégia zvyšuje predaj a zabezpečuje rast vášho biznisu. Naše stratégie majú potenciál výrazne zvýšiť návratnosť vašich investícií.

E-mail Marketing

Zostaňte v kontakte so svojimi zákazníkmi a zvýšte predaje správnou mailingovou stratégiou.

Ako to bude prebiehať?


1. Dohodneme si prvú konzultáciu, na ktorej preberieme vaše potreby a definujeme ciele.

Prvotná konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť a rovnako sa aj vy zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahnete vaše ciele.

2. Zanalyzujeme vaše postavenie na trhu, konkurenciu a cieľové skupiny vašich zákazníkov.

Na základe informácií, ktoré si na stretnutí vymeníme, zrealizujeme analýzu postavenia vašej spoločnosti na trhu. S ohľadom na váš rozpočet navrhneme najefektívnejší postup, výber a poradie jednotlivých činností a služieb, ktoré sú vo vašom aktuálnom štádiu podnikania najprínosnejšie.

 

4. Po spoločnej dohode nastavíme strategické aktivity, určíme ciele a KPI.

V tejto fáze našej spolupráce sa postaráme o to, aby sme projekt rozbehli s najlepším možným východiskom. Postaráme sa o vytvorenie plánu, vďaka ktorému budete mať prehľad o tom, kedy budeme realizovať jednotlivé aktivity a čo bude ich cieľom.

5. Začneme vykonávať dohodnuté aktivity a rozbehneme spoluprácu.

Počas celej spolupráce sme vám k dispozícii. Radi si vypočujeme váš názor, pretože spätná väzba je pre nás mimoriadne dôležitá.

Zaujala vás naša práca?

Spolupracujte s nami! Záleží nám na vašom úspechu a zisku.Kontaktujte nás