Sme tu na to, aby sme vám pomohli rozbehnúť efektívny online marketing pre váš biznis. Pomôžeme vám dosiahnuť lepšie výsledky v oblasti ecommerce a podnikania. Dokážeme pre vás pripraviť a zrealizovať celkovú komplexnú marketingovú stratégiu alebo, ak nemáte dostatok ľudských zdrojov, môžeme sa sústrediť len na jednotlivé časti vášho online marketingu. Spolupracujeme s malými a stredne veľkými spoločnosťami, ale aj s veľkými značkami.

Prečo Madviso?

Našou výhodou je efektívnosť. Pomôžeme vám rozbehnúť strategický marketing, ktorý prinesie vyššiu návratnosť investícií, a to až do výšky 1000 %. Záleží nám na vašom úspechu a na vašich ziskoch. Vážime si transparentnosť, ktorá je jednou z našich hlavných zásad. Sme pripravení prinášať výnimočné výsledky.

Odporúčania

1

Vyplňte dotazník s vašimi požiadavkami

V prvom roku potrebujeme zistiť, aké sú vaše potreby a požiadavky. Prosíme vás o vyplnenie krátkeho dotazníka, z ktorého sa dozvieme viac o vašej spoločnosti a výzvach, s ktorými vám môžeme pomôcť.
2

Stretneme sa osobne alebo si zavoláme

Prvotná konzultácia je mimoriadne dôležitá, pretože vďaka nej bližšie spoznáme vás a vašu spoločnosť a rovnako vy sa zoznámite s nami. Na základe tohto stretnutia dokážeme vytvoriť cenovú ponuku a navrhnúť marketingovú stratégiu, vďaka ktorej dosiahneme vami určené ciele.
3

Pripravíme ponuku a prekonzultujeme ju s vami

Na určenie krátkodobých a dlhodobých cieľov potrebujeme zadefinovať kľúčové ukazovatele výkonnosti (používame skratku KPI z angl. key performance indicators). Následne pripravíme koncept strategických aktivít.
4

Po spoločnej dohode nastavíme strategické aktivity, určíme ciele a KPI

Úspešnosť stratégie vyhodnocujeme v pravidelných intervaloch. Takto dokážeme zabezpečiť efektivitu, rast vašej spoločnosti a vysokú návratnosť investícii. Preferujeme dlhodobé strategické spolupráce, ktoré sa na základe našich skúsenosti ukázali ako najefektívnejšie.
5

Začneme vykonávať dohodnuté aktivity a rozbehneme spoluprácu

Preniesť stratégiu do reality je základom úspechu každej spoločnosti. Náš tím sa skladá zo špecialistov s viac než 10-ročnými skúsenosťami v online marketingu.

Ponúkame:

MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Obsahový marketing

Obsahový marketing zaujme a zabaví vašich návštevníkov.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Ecommerce marketing

Podnikáte online? Radi vám pomôžeme s efektívnym marketingom vášho internetového obchodu.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Email marketing

Zostaňte v kontakte so svojimi zákazníkmi a zvýšte predaj
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Marketing pre vyhľadávače

Získajte vyššiu návštevnosť z vyhľadávačov.
VIAC
MADVISO | ADVERTISMENT AGENCY

Marketing na sociálnych sieťach

Podporte imidž svojej značky a budujte vzťah so svojimi zákazníkmi.
VIAC